O nas Download Kontakt For Employers

WORK AND TRAVEL USA
ROK SZKOLNY W USA
KARTA ISIC
TURYSTYKA
KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM NAUKA I PRACA W POLSCE

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM  I INSTYTUCJI ZA GRANICĄ

Już od  50 lat nasza firma organizuje wyjazdy na kursy językowe za granicę.

Jak każdy z nas wie, taki wyjazd to najlepsza gwarancja nauki języka obcego. Uczysz się języka nie tylko na kursie, ale także na ulicy, podczas zwiedzania czy dobrej zabawy w gronie znajomych i przyjaciół. Taki wyjazd to niezapomniane wrażenia i bardzo szybkie postępy w nauce języka obcego.

Pracujemy tylko ze sprawdzonymi szkołami, które są starannie przez nas wybrane i uznane przez British Council, English UK, IALC, FIYTO, ALTO, czy Gesellschaft fur DIE Deutsche Sprache i inne podobne  instytucje zrzeszające zagraniczne szkoły językowe, które potwierdzają wysoki poziom prowadzonych kursów.

Jak wygląd taki kurs?

Nauka odbywa się w szkołach, które prowadzą kursy dla osób z całego świata. Zajęcia w szkole odbywają się od poniedziałku do piątki w godzinach rannych lub popołudniowych. Liczba lekcji to bloki  po 15, 20, 25 lub 30 godzin w tygodniu.  Szkoły prowadzą również różnego rodzaju kursy specjalistyczne z takich dziedzin jak: medycyna, turystyka, lotnictwo, prawo czy business. Kursanci kwaterowani są  u rodzin, w rezydencjach szkolnych lub hotelach, zależnie jod budżetu przeznaczonego na  taki wyjazd. W weekendy szkoły proponują  kursantom bogaty program wycieczek, zajęć sportowych i różnego rodzaju rozrywek. Program zajęć popołudniowych jest nie obowiązkowy, może być wliczony w cenę kursu bądź nie.

Jak zarezerwować taki kurs?

Na kurs firmy i instytucje mogą zgłaszać się indywidualnie do naszego biura, telefoniczne bądź drogą mailową. Należy dokładnie sprecyzować jakiego rodzaju  wyjazd ma to być, określić liczbę osób, rodzaju kursu i liczbę lekcji. Oprócz kursu zapewniamy także dojazd i ubezpieczenie, czyli kompleksową obsługę całego wyjazdu.

Każda wyjazd jest kalkulowany indywidualnie  według potrzeb potencjalnego klienta.

Adres mailowy do kontaktu:
lingwista@lingwista.com.pl

Telefon: (22)636-76-56

Gorąco zapraszamy i życzymy sukcesów w nauce języka obcego. 


WYJAZDOWE  KURSY JĘZYKOWE W KRAJU

Już od 50 lat nasza firma organizuje  wyjazdy na  kursy językowe nie tylko za granicę, ale również w kraju.

Szkolenia językowe w kraju przeznaczone są dla osób na różnych poziomach zaawansowania i oferują słuchaczom intensywną naukę języka obcego: od 3 do 8 lekcji dziennie w zależności od potrzeb i możliwości danej grupy. Podczas  tak intensywnych zajęć, słuchacze mają możliwość szybkiego przełamania barier w mówieniu, szybciej mogą także opanować i wyćwiczyć najważniejsze konstrukcje gramatyczne. Zaletą takiego wyjazdu jest przede wszystkim umożliwienie słuchaczom skupienia się na nauce - pracownicy nie są absorbowani swoimi obowiązkami zawodowymi, co pozwala na szybsze opanowanie języka.

Jak wygląd taki kurs?

Nauka odbywa się w zamkniętych grupach, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i native spekarów. Proponowana liczba lekcji to bloki  liczące po 15, 20, 25 lub 30 godzin w tygodniu.  Minimalny  okres pobytu na takim  kursie to 1 tydzień Miejscowość, warunki pobytowe i wyżywienie mogą zostać wybrane w zależność od budżetu przeznaczonego na taki wyjazd i liczby kursantów. W ramach czasu wolnego podczas wyjazdu proponujemy bogaty wachlarz wycieczek, zajęć sportowych i różnego rodzaju rozrywek.

Jak zarezerwować taki kurs?

Na kurs firmy i instytucje mogą zgłaszać się indywidualnie do naszego biura, telefonicznie bądź drogą mailową. Należy dokładnie sprecyzować jakiego rodzaju  na być wyjazd, określić liczbę osób, typ kursu i liczbę lekcji. Oprócz kursu zapewniamy także dojazd i ubezpieczenie, czyli kompleksową obsługę całego wyjazdu.

Każdy wyjazd jest kalkulowany indywidualnie  według potrzeb potencjalnego klienta.

Jakie korzyści dla pracodawcy?

Środki przeznaczone na takie szkolnie są efektywnie wykorzystane ponieważ:
- kurs podobny jest do kursu zagranicznego, jednak znacznie tańszy
- pracownicy lepiej władają językiem obcym, efekty nauki są szybciej widoczne
- uczestnicy kursu szybciej widzą swoje postępy
- uczestnicy bardziej wierzą we własne siły i możliwości biegłego opanowania języka
- uczestnicy takiego kursu nie mają możliwości opuszczania zajęć, jak to ma miejsce w przypadku kursów stacjonarnych.

Adres mailowy do kontaktu:
lingwista@lingwista.com.pl


Telefon: (22)636-76-56

Gorąco zapraszamy i życzymy sukcesów w nauce języka obcego.

  ATJ S.A: 01-088 Warszawa, ul. Majdańska 19. Kontakt: 01-010 Warszawa ul. Nowolipki 27, tel.:(22)636-76-56, fax:(22)838-91-54.
© 2008 ATJ S.A.