O nas Download Kontakt For Employers
atjsa

Lingwista działa na polskim rynku już od 50 lat. Uczymy dorosłych, młodzież i dzieci języków obcych, organizujemy szkolenia dla firm, zagraniczne kursy językowe, obozy na całym świecie oraz programy typu work&travel, work experience.

OŚRODKI LINGWISTY, SZKOLENIA JĘZYKOWE

Nasze usługi doceniło do tej pory ponad milion osób. Nauka prowadzona jest we własnych ośrodkach na terenie kraju i w jednym ośrodku zagranicą (Cypr - English Sunny School of Cyprus). Organizujemy również kursy językowe dla firm w siedzibie klienta lub innym dogodnym miejscu, a także prowadzimy szkolenia językowe w zakładach pracy chronionej (dla osób niepełnosprawnych).

PROGRAMY SPECJALNE

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się też programy sponsorowane przez rząd amerykański, typu: Work & Travel dla studentów  oraz Rok Szkolny w liceum amerykańskim, francuskim, angielskim czy niemieckim dla młodzieży, które organizujemy od 1999 roku. Naszą najnowszą ofertą są praktyki zawodowe połączone z nauką języka w Anglii, Irlandii i na Cyprze które są organizowane od 2004 roku. Jako duża, ciesząca się zaufaniem klientów firma, od wielu lat jesteśmy także organizatorem niezwykle atrakcyjnych i tanich Zielonych Szkół oraz wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży, w Polsce i zagranicą m.in. do Londynu, Berlina, Paryża.

ZAGRANICZNE KURSY JĘZYKOWE

Dla klientów chcących uczyć się języka obcego bardziej intensywnie stworzyliśmy Agencję Turystyki Językowej Lingwista. ATJ Lingwista posiada bogatą ofertę zagranicznych kursów językowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Nauka języka obcego w kraju, w którym ten język używany jest jako ojczysty daje nieporównanie lepsze efekty niż nauka w Polsce, gdzie liczne obowiązki często nie pozwalają nam na systematyczne utrwalanie wiedzy. Przebywając poza granicami jesteśmy zmuszeni do posługiwania się językiem obcym nie tylko podczas zajęć, lecz także w życiu codziennym. Często więc musimy stawić czoła nieszablonowym sytuacjom, gdzie język „książkowy” niewiele nam pomoże, np. podczas luźnej rozmowy na plaży czy w kawiarni. Powoduje to wzmożony wysiłek intelektualny i dużo szybsze przyswajanie wiedzy zdobytej na kursie. Proces nauczania trwa więc cały czas, a nie tylko podczas pobytu na zajęciach. Tego typu wyjazdy są doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas nauki w kraju. Ponadto przebywanie i nauka w międzynarodowym towarzystwie owocuje nowymi znajomościami, rozrywką, pozostawia niezatarte wspomnienia, posiada również wysoki walor poznawczy wynikający ze zwiedzania krajów o odmiennej kulturze i oczywiście języku.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji wyjazdów językowych niemalże na całym świecie! Nie ograniczamy się tylko do powyższych krajów i języków - proponujemy bowiem naukę w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, umożliwiając poznanie nawet takich języków, jak arabski, japoński, portugalski, grecki czy rosyjski.

TURYSTYKA REKREACYJNA

ATJ LINGWISTA już od ponad 10 lat zajmuje się również turystyką rekreacyjną. Proponujemy wypoczynek głównie w basenie Morza Śródziemnego, głównie na Cyprze i Malcie, a także w innych krajach na całym świecie, zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych.

INCENTIVE - WYJAZDY MOTYWACYJNE

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku uruchomiliśmy dział zajmujący się wyjazdami typu INCENTIVE.

Organizujemy konferencje, sympozja, zjazdy, szkolenia i targi. Imprezy te są urozmaicane różnymi programami dodatkowymi, poczynając od standartowych wycieczek po imprezy wyszukane i niepowtarzalne. Naszym atutem jest doskonała znajomość krajów, w których organizujemy tego typu imprezy, co pozwala nam na dobranie odpowiedniego programu oraz właściwego hotelu w stosunku do oczekiwań klienta. W oparciu o zdobyte doświadczenie stworzyliśmy produkt odpowiedni dla każdego i na każdą kieszeń.
  ATJ S.A: 01-088 Warszawa, ul. Majdańska 19. Kontakt: 01-010 Warszawa ul. Nowolipki 27, tel.:(22)636-76-56, fax:(22)838-91-54.
© 2008 ATJ S.A.